Značka: Activlab
Kód produktu: 434
Dostupnosť: Do 10 dní
22,90€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0944278248

Kontaktný formulár

Creatine Powder Super je ochutený kreatín, ktorý výborne podporuje nárast novej svalovej hmoty, zväčšenie objemu svalových buniek, výrazné zvýšenie sily, vytrvalosti a výkonnosti a regeneráciu svalov po tréningu. Firma ActivLab prináša zákazníkom v produkte ActivLab Creatine Powder prvotriedny a najkvalitnejší super-mikronizovaný kreatín, ktorý je rozdrvený na najmenšie možné miniatúrne čiastočky. Vďaka tejto mikronizácií sa dosahuje podstatne lepšia, až niekoľkonásobne vyššia vstrebateľnosť a súčasne aj účinnosť tohto kreatínu oproti bežným nemikronizovaným kreatínom monohydrátom.


Creatine Powder je veľmi dobré kombinovať s rýchlymi sacharidmi alebo weight-gainermi, čo vedie k ešte efektívnejšiemu a lepšiemu vstrebávaniu kreatínu do svalových buniek a rýchlejším a ešte lepším dosiahnutým výsledkom. Je ochutený ovocnými príchuťami, vďaka ktorým je jeho konzumácia príjemnejšia než je tomu u iných bežných neochutených kreatínov.


Creatine Powder Super a jeho výhody

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • je to ochutený kreatín
  • zaisťuje rýchlejšie zotavenie
  • má zvýšenú pevnosť

Zloženie

Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá E951, protihrudkujúca látka E551, farbivá: E104 (chuť citrónu a pomaranča), E110 (príchuť pomaranč, grapefruit a kiwi), E124 (príchuť grapefruitu, čerešní a čiernych ríbezlí ), E133 (chuť kivi a čierne ríbezle).


Dávkovanie

Rozmiešajte 6 g Creatine Powder v 250 ml vody a užite 1 - 2 krát denne, ideálne 30 minút pred tréningom a hneď po tréningu na prázdny žalúdok. Počas prvých 5-6 dní užívania v tzv. nasycovacej fáze môžete pre ešte rýchlejšie výsledky pridať aj tretiu dávku večer pred spaním.

Veľkosť jednej dávky 

1 dávka (6 g)

Kalórie

0 kcal

Bielkoviny

0 g

Sacharidy

0 g

Tuky

0 g

Kreatín monohydrát 

5 g

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte s vašim praktickym lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Vyrobené v zariadení, kde sa spracováva mlieko, sója, pšenica, orechy, arašidy, vajcia a korovce. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

 

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!