Kód produktu: 688
Dostupnosť: Do 10 dní
59,90€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Muscle Fuel Anabolic (P33g/S52g) predstavuje post-tréningový prípravok typu ,,všetko v jednom". Bol vyvinutý za účelom budovania svalovej hmoty a sily pre vrcholových športovcov a všetkých, ktorí to s posilňovaním myslia vážne. Zložka Avena sativa napomáha zvyšovať hladinu testosterónu. Obsahuje sacharidy a je zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty, k udržaniu svalovej hmoty a zdravých kostí. Obsahuje STS technológiu a enzymatickú zmes pre pozvoľné uvoľňovanie a kvalitnejšie vstrebávanie. Každá porcia obsahuje 7 g kreatín monohydrátu, di-kreatín malátu, L-glutamín AKG, HMB, taurín, beta alanín a vysoký pomer vetvených aminokyselín – BCAA. 

Produkt obsahuje fosfor, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k správnej funkcii bunkových membrán, k udržaniu zdravých kostí a k zachovaniu zdravých zubov. Produkt obsahuje vápnik, ktorý prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, energetickému metabolizmu, činnosti svalov, nervových prenosov, tráviacich enzýmov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek a je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov. 

Pridajte 3 odmerky do 500 – 600 ml studenej vody. Rozmiešajte mixérom alebo v šejkri po dobu približne 30 sekúnd. Užívajte 1 až 2-krát denne. 

Parametre a špecifikácia

Príchuť
 Čokoláda
Tuky
 1,7 g
Nasýtené mastné kyseliny
 1,1 g
Sacharidy
 54 g
Cukry
 17 g

Zloženie na 100 g
Vláknina
 1,1 g
Bielkoviny
 36 g
Soľ
 0,6 g

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!