Značka: USN
Kód produktu: 575
Dostupnosť: Do 10 dní
36,90€ 49,90€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Zaviedli sme USN Diet Whey Isolean s veľkým dôrazom na to, aby sme poskytli skvelý doplnok ochutnávky pre tých, ktorí chcú posunúť svoju výzvu na zmenu tela na ďalšiu úroveň.

 

Získané živiny vám umožnia dosiahnuť to, čo ste si stanovili, urobiť zmeny k lepšiemu!

 

Aké sú výhody?

Táto lahodná zmes bielkovinového nápoja je zdrojom vlákniny a bielkovín, hlavným zdrojom je srvátkový proteín. DIET WHEY ISOLEAN sa môže užívať kedykoľvek počas dňa a obsahuje zložky, ktoré môžu podporiť udržiavanie chudých svalov.

 

Poskytnuté vitamíny a živiny zaisťujú dlhú cestu k podpore vašej tvarovej výzvy. Nielenže sme podporili vaše svaly s veľkým množstvom bielkovín a nízkymi sacharidmi, extrakt zo zeleného čaju je ideálny na to, aby pomohol vášmu metabolizmu spolu s vápnikom.

 

Takže, podporte vaše zotavenie, údržbu, metabolizmus a únavu, USN Diet Whey Isolean by mohol byť vašim kľúčovým doplnkom k vylúčeniu týchto extra kíl a naozaj má vplyv.

 


Zmiešajte ± 1 lopatku (35 g) do 150-200 ml studenej vody a dobre pretrepte. Potrebujte 2-3 dávky diétnej Whey Isolean denne. Používajte v ľubovoľnom štádiu počas celého dňa, kedy je potrebný vysoko bielkovinový nápoj.

Nutričné hodnoty 

1 dávka (35g)

Bielkoviny

25g

Sacharidy

1.5g

z toho cukry (maltose, dextrose, lactose)

1.4g

Tuk

2.1g

Soľ   

0.21g

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!