Značka: Nutrex
Kód produktu: 398
Dostupnosť: Skladom
19,90€

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Pri tomto produkte POZOR: Toto je zďaleka najsilneší spaľovač aký kedy v Nutrexe vyvynuli. Je tak silný, že si nikdy nemôžte dať viac ako jednu kapsulu. Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je ultra koncetrovaný super silný spaľovač tuku, ktorý zaútočí na váš tuk. Potláča chuť do jedla a zároveň vám dodá energiu na niekoľko hodín.

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je super silný vzorec, ktorý je navrhnutý tak, aby rýchlo zničil nadbytočné tukové bunky. Potláča chuť do jedla a dodáva energiu a budete tak schopný trénovať dlhšie a efektívnejšie. V priebehu niekoľkých posledných rokov sa mnoho produktov určených na spálenie tukov objavilo a zase zmizlo, o všetkých sa tvrdilo, že sú EXTRÉMNE účinné. Kategórie tzv. Extrémnych zmesí už teda nikoho príliš nezaujme, Nutrex ovšem pozdvihol spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Za hranice dokonalosti, ďaleko za maximálnu účinnosť, celkom mimo akúkoľvek skúsenosť, ktorú ste kedy s odbúravaním tukov mali. Prinášame vám Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate.

Aby sme sa uistili, že Vaša diéta bude úspešná Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate výrazne obmedzuje chuť do jedla počas diéty. Ďalej vás zaplaví na hodiny čistou energiou, zabezpečí, že zvládnete tréningy.


Výhody:

  • jedna kapsula zabezpečí maximálny účinok
  • podporuje maximálne spaľovanie tuku
  • dodáva energiu na niekoľko hodín

Odporúčané dávkovanie:


Užite 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu po obede, 30 minút pred jedlom.

Nutričné hodnoty

1 dávka (1 kaps)

Chróm (ako Chromium pikolinát)

100 mcg

Bezvodý kofeín

200 mg

N-acetyl-L-tyrozín

110 mg

Paullinia Cupana (semeno)

100 mg

Citrus Aurantium (plod)

60 mg

Capsicum Annuum (plod)

5 mg

Piper Nigrum (plod)

5 mg

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!