Značka: Nutrend
Kód produktu: 41
Dostupnosť: Do 10 dní
21,90€

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Unikátna nesteroidná minerálna zmes horčíka a zinku s vysokou biologickou využiteľnosťou. ZMA ® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA ® neobsahuje "obyčajné" minerály, ale horčík a zinok naviazané v špeciálnych formách: Zinok je tu viazaný na esenciálne aminokyseliny metionín a aminokyselinu asparágovú, horčík je viazaný na citrát.

Jednotlivé minerály sú teda vo formách, v ktorých ich organizmus využíva pre transport do miesta spotreby. Pre zvýšenie ich absorbcie a vstrebávania je pridaný vitamín B6. Klinické štúdie dokazujú, že zvýšené využívanie zinku a horčíku organizmom má za následok prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a rastového faktoru, čo bolo preukázané aj pri štúdiách, kedy bolo pre porovnanie podávané placebo a ZMA ®. ZMA ® je originálny doplnok s horčíkom a zinkom vyvinutý firmou SNAC Systém, Inc. a ako jediný je overený publikovanými štúdiami. Je preukázané, že takto anabolicky pôsobí zinok a horčík iba v tejto väzbe a kombinácii, inak sú v tomto smere tieto minerály neúčinné. Hladina zinku aj horčíku býva veľmi často pri intenzívnom tréningu znížená, čo preukazuje aj ich dôležitosť pre športový výkon. Ďalšou významnou zložkou okrem minerálov je aj vitamín B6 (pyridoxín). Jeho zvýšenú potrebu si musia uvedomiť všetci športovci, ktorí pravidelne konzumujú proteínové suplementy, pretože zvýšená potreba B6 je priamo úmerná zvýšenému príjmu bielkovín. Je určený pre: podporu regenerácie, zvýšenie hladiny testosterónu a rastového faktoru IGF-1.


Zloženie:

zmes ZMA (zinok vo forme L - monomethionin sulfátu (L-OptiZinc ®) a L - aspartát, horčík vo forme citrátu a oxidu, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)), želatínová kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý)


Užite 2 - 3 kapsuly pred spaním. Je vhodné užívať počas 6 týždňov, potom zaraďte 3 týždennú prestávku, a to i s ohľadom na časovanie záťaže. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Nutričné hodnoty

1 dávka (3 kaps)

Kalórie

1 kcal

Tuky

0 g

z toho nasýtené

0 g

Sacharidy

0 g

z toho cukry

0 g

Vláknina

0 g

Bielkoviny

0,3 g

Soľ

0 g

Horčík

284 mg

Zinok

18,9 mg

Vitamín B6

6,6 mg

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!