Značka: MusclePharm
Kód produktu: 168
Dostupnosť: Do 10 dní
24,50€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Zloženie nového ASSAULTU je najvyspelejšie a najkomplexnejšie zo všetkých predtréningových doplnkov dostupných na trhu v súčastnosti. ASSAULT bol vytvorený v spolupráci s atlétmi a je vyrobený na mieru ich požiadavkám a to: sila, energia, fokus, objem svalov a vytrvalosť. Dodajte telu najvyspelejšie a najúčinnejšie zložky potrebné pre každý tvrdý tréning a dosiahnutie maximálnych výsledkov. Jedna dávka ASSAULTU je nabitá 2 g Carnosyn® Beta-Alanínom spolu s ION-3 Nitrate Technology™ živinami.


Vďaka obsahu Astragínn a Cinnulínu PF môžete očakávať rýchlejší a kvalitnejší transport polymérov glukózy, kreatínu, arginínu a aminokyselín do svalov. Výsledkom bude lepšie napumpovanie svalov, anabolické prostredie v tele, zvýšená tvorba ATP a tým pádom viac energie vo svaloch. Astragín má navyše schopnosť znižovať množstvo cukru v krvi, Assault vám tak pomôže budovať štíhlejšiu a vyrysovanejšiu postavu.

Zažite okamžité zvýšenie sily, vytrvalosti, svalovej hmoty a celkovo zvýšenie tréningovej kapacity. Kofeín je populárna zložka pre zvýšenie výkonu, sústredenia a bdelosti. Bežné zdroje kofeínu majú krátku dobu účinku, nami použitý PurEnergy™ vám dodá fokus a energiu, ktorá pretrvá 8 krát dlhšie ako pri obyčajnom kofeíne.


Assault je pravdepodobne najviac vedecky a klinicky skúmaný predtréningový doplnok výživy na svete. Je sústavne testovaný vrcholovými športovcami v hypermoderným športovom a vedeckom centre firmy MusclePharm v americkom Colorade. Filozofiou firmy však nebolo len vytvoriť vysoko účinný prípravok na zväčšenie sily a rast svalov. Zásadný dôraz je kladený na bezpečnosť suplementu, tak aby si športovci mohli byť istí, že vyživujú svoje telo tým najlepším možným spôsobom.


Assault je jediným predtréningovým suplementom na svete, ktorý má certifikát garancie, že neobsahuje žiadne zakázané zložky, ako od NSF (vedúca a celosvetovo uznávaná nezávislá testovacia a certifikačná autorita), tak aj od Informed-Choice (program testovania a certifikácia doplnkov výživy, ktorý garantuje, že výrobok neobsahuje žiadne zložky zakázané pre športovcov a je vyrábaný plne v súlade s kritériami GMP ustanovuje prísne normy kvality a štandardy postupov výroby.)


Výhody:

  • zvyšuje retenciu dusíka a podporuje syntézu bielkovín
  • zlepšuje okysličenie buniek
  • reguluje hladinu hormónov
  • podporuje funkciu imunitného systému
  • zlepšuje regeneráciu a zvyšuje energiu

 

Alergény:
Môže obsahovať zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sójové bzrná, kôrovce, ryby, orechy a arašidy. 


Zloženie:
Prírodné a umelé príchute, sukralóza, kyselina citrónová, MCT prášok, beta karotén (ako farbivo), acesulfám draselný.Zmiešajte 1 naberačku ASSAULT XT s 240 - 350 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.
Dodržujte pitný režim.


Nutričné hodnoty

1 dávka (14,5 g)

Kalórie

10 kcal

Sacharidy

2 g

z toho cukry

2 g

Vitamín C

500 mg

Vitamín E

200 IU

Niacín

60 mg

Vitamin B6

15 mg

Vitamin B12

90 mcg

Kalcium

213 mg

Sodík

50 mg

Draslík

40 mg


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!