Značka: Kompava
Kód produktu: 8
Dostupnosť: Do 10 dní
53,90€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
 • info@proteinworld.sk

 • 0949 621 663
  0915 743 265

Kontaktný formulár

Micelárny kazeín KOMPAVA je vhodnou športovou výživou pre športovcov s dôrazom na maximálne využitie proteínu s čo možno najmenším nedostatkom bielkovín. Často je nazývaný aj ako night proteín, nakoľko jeho postupné uvoľňovanie aminokyselín po dobu až 7 hodín je bohatým zdrojom bielkovín pre hlavný čas regenerácie - spánok. Táto najkvalitnejšia forma kazeínu je vhodná takisto pre obdobie, kedy nemáte prístup k bielkovinám v strave a došlo by k úbytku bielkovín zo svalov.


Kazeínový proteín KOMPAVA Micellar Casein obsahuje:

 • Zdroj bielkovín – mikrofiltrovaný mliečny izolát – pomaly a postupne vstrebateľný proteín s 92% obsahom micelárnych kazeínov, veľmi dobre stráviteľný, 100% nedenaturovaný, prírodný, s vysokým anabolickým a antikatabolickým účinkom, uvoľňuje sa až do 7 hodín
 • Kvalitný profil aminokyselín zabezpečuje vysoký anabolický efekt. Vysoký obsah najdôležitejšej aminokyseliny lyzín podporuje schopnosť maximálne zúžitkovať ostatné aminokyseliny.
 • Horčík – fortifikácia horčíkom eliminuje nepomer Ca:Mg v mliečnom proteíne, čím dochádza k výraznému posilneniu tvorby energie v bunke. Horčík transportuje cukor do buniek a asistuje pri jeho premene na energiu. Podporuje tvorbu inzulínu, zlepšuje využiteľnosť kyslíka v bunkách.  Podporuje činnosť srdca, posilňuje svalstvo, zabraňuje stresu a kŕčom.
 • Enzýmy – vysoký obsah komplexných enzýmov zabezpečujú dokonalé štiepenie a trávenie bielkovín. Proteín bohatý na enzýmy zabezpečí dokonalý tráviaci proces a tiež dostatok metabolických enzýmov pre iné potrebné procesy organizmu.
 • Zdroj vitamínov – zlepšuje metabolizmus a využitie bielkovín, tukov a laktózy posilňuje imunitný a nervový systém.
 • Vitamín D– fortifikácia vitamínom D zabezpečuje dokonalé využitie vysokej hodnoty vápnika v uvedenom proteíne a dopĺňa vitamín v období chudobnom na slnečné žiarenie. Vitamín D je nevyhnutný na dobrú stavbu kostí a zubov, podporuje kontrakciu svalov, funkciu nervov, imunitný systém ako i celkovú tvorbu buniek. Spomaľuje tvorbu niektorých druhov rakoviny.
 • Sucralose – vysoko-intenzívne sladidlo prírodného charakteru 


100% Natural Micelárny Kazeín je určený:

 • pre športovcov vyžadujúcich nárast svalovej hmoty (naberanie svalovej hmoty, rysovanie)
 • pre športovcov vyžadujúcich regeneráciu po športovom výkone (silové športy, vytrvalostné športy)
 • pri pravidelnom ťažkom fyzickom zaťažení
 • pri nevhodnom a nedokonalom stravovaní (nízka výživová hodnota potravy, diétne chyby)
 • proteínový kokteil pri nízkom vstrebávaní vápnika, osteoporóze
 • pri požiadavke dlhodobého zasýtenia (nočný proteín, pri dlhodobom neprijímaní potravy, znižovanie váhy, obmedzovanie stravy)


Zloženie:

Základ: Micelárný kasein, oxid horečnatý, arómy, sladidlo: sukralóza, vitamíny: C (kys.L-askorbová), niacín (nikotínamid), vit.E (DL-?- tokoferylacetát), Vit.B6 (pyrodoxín hydrochlorid),Vit.B1 (tiaminhydrochlorid), Vit.B2(riboflavín), Kys.pantoténová (D-pantotenát vápenatý), Biotín (D-biotín), Kys.listová (kys.pteroylmonoglutámová), Vit.B12 (kyanokobalamín), vitamín D (kalciferol), enzýmový komplex (papain, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelain).
čokoláda – pomaranč: kakaový prášok (22%-ný), arómy: prírodná smotanová, čokoládová, pomarančová

Upozornenie:

Výrobok obsahuje alergény: laktózu, výrobky z mlieka. nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote od 10°C do 25°C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.Použitie:

2 odmerky prášku (1 dávku) rozmixujte v 250 - 300 ml nízkotučného mlieka alebo vody.


1-2x denne 2 odmerky prášku (30g ).

Nutričné  hodnoty

30 g/1 dávka

Energetická hodnota

442,96 kJ/105,5 kcal

Bielkoviny

24 g

Bielkoviny v sušine

24,6 g

z toho micely kazeínu

26,4 g

Sacharidy

1,2 g

Tuky

0,4 g

Vitamíny

30 g/1 dávka

C (k. L-askorbová)

30,6 mg

Niacín (nikotínamid)

9,4 mg

E (DL-α-tokoferylacetát)

5,4 mg

Kys. pantoténová

3,09 mg

Vit. B6 ( pyridoxín hydrochlorid)

1,0 mg

Vit. B2 (riboflavín)

1,05 mg

Vit. B1 (tiamínhydrochlorid)

0,72mg

Biotín (D-biotín)

0,076 mg

Kys. listová (kys. pteroylmonoglutámová)

117,4 mg

Vit. B12 (kyanokobalamín)

3,81 mg

Vitamín D

5,04 mg

Minerály

30 g/1 dávka

Vápnik (Ca)

753 mg

Draslík (K)

87 mg

Fosfot (P)

435 mg

Sodík (Na)

29,1 mg

Horčík (Mg)

375 mg

Enzýmy

75 mg

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!