Značka: Activlab
Kód produktu: 433
Dostupnosť: Do 10 dní
14,90€

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Creatine Tabs: sú tablety, ktoré obsahujú unikátny mikronizovaný kreatín monohydrát, ktorý je vhodný pre všetky športové disciplíny, kde sa vyžaduje sila, dynamika a vytrvalosť.


Kreatín:

- je prirodzenou zložkou ľudského tela

- je okamžitý zdroj energie

- pôsobí rýchlo a výbušne

- zväčšuje objem a hydratáciu svalových buniek

- potláča tvorbu kyseliny mliečnej, čím znižuje riziko svalových kŕčov

- podporuje uvoľňovanie energie v bunkách z ATP

- má priaznivý vplyv na naberanie čistej svalovej hmoty

- pomáha zvyšovať vytrvalosť pri intenzívnom tréningu

- stimuluje rast svalových buniek

- zlepšuje anabolické procesy

- urýchľuje regeneráciu po tréningu

- má silné antikatabolické vlastnosti

- podieľa sa na zvýšenom ukladaní vody vo svaloch, svaly hydratuje


Kreatín je prirodzenou zložkou ľudského tela. Jej hlavným účelom je zásobovanie svalu energiou. Kreatín predstavuje zásobáreň energie a veľmi rýchlo sa dá využiť ako priamy zdroj energie pre svalovú prácu rovnako ako je tomu u ATP.


Kreatín je aj faktorom pri odstraňovaní kyslého prostredia z pracujúcich svalov, čo vedie k lepšej regenerácií a obnove energie. Užívanie kreatínu podporuje rast svalovej hmoty, na čom sa podieľa predovšetkým zvýšené ukladanie vody vo svaloch.


Kreatín stimuluje anabolické procesy a rast svalových bielkovín. Zosilňuje koncentráciu sily svalu a zvyšuje nárast hydratácie svalových buniek. Tiež má silné antikatabolické vlastnosti a významne urýchľuje čas po tréningovej regenerácie. Pravidelným dopĺňaním kreatínu narastá čistá telesná hmotnosť, zlepšuje sa vývoj sily a odolnosti svalov, zlepšuje celkovú kondíciu organizmu a narastá silová a tréningová kapacita.


Odporúčaná denná dávka: 4 tabletky ( v tréningové dni: 1 tabletka na lačný žalúdok ráno, 1 tabletka 30 – 60 minút pred tréningom, 1 tabletka po tréningu, 1 tabletka pred spaním. V dňoch tréningového voľna 2 tabletky na lačný žalúdok ráno a 2 tabletky pred spaním. )

Použitie: tabletky zapiť dostatočným množstvom vody s glukózou (resp. dextrózou) alebo džúsu.Veľkosť jednej dávky 

5 kps

Kreatín monohydrát

5000 mg

Ďalšie zložky

Prostriedok proti spekaniu E470b, zložky škrupiny (želatína, E171).

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie  prekročiť. Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy . Skladovať mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Pozor obsahuje sladidlo E955- sukralóza.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!