Značka: Activlab
Kód produktu: 431
Dostupnosť: Do 10 dní
18,90€

Dostupné možnosti

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0944278248

Kontaktný formulár

BCAA X-tra je koncentrovaný zdroj vetvených aminokyselín. Vetvené aminokyseliny tvoria cca 1/3 hmoty skeletových svalov, pôsobia antikatabolicky, a tiež sa zúčastňujú syntézy svalových bielkovín.


BCAA X-tra je ideálne riešenie pre osoby, ktoré chcú zväčšiť svalovú hmotu a tiež zväčšiť silu bez nárastu tukového tkaniva. 

Jedna dávka (10 g) BCAA X-tra obsahuje až 5 g vetvených aminokyselín v pomere 2:1:1. Pôsobenie prípravku je dodatočne zosilňované L-glutamínom, ktorý je aminokyselina dôležitá pre biosyntézu bielkovín a tiež pre osoby, ktoré chcú zväčšiť silu a výkonnosť svalov.


Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov .Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone. Zabraňuje katabolizmu. 

Odporúčané dávkovanie  

V tréningové dni 10 g pred tréningom a 10 g po tréningu.

V netréningové dni: jedna dávka 10 g pred jedlom.

10 g (2 čajové lyžičky) rozpustiť v 250 ml vody.

Veľkosť jednej dávky 

1 dávka (10 g)

L-leucín        

2,5 g

L-izoleucín

1,25 g

L-izoleucín

1,25 g

L-glutamín

3,5 g

Zloženie

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, mikrorištalická celulóza - vyplňujúca substancia, kukuričný škrob, želatína, oxid kremíka. 

 

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy . Skladovať mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10C do 25C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!