Značka: Activlab
Kód produktu: 430
Dostupnosť: Do 10 dní
12,90€

Množstvo

Icon Máte otázky k tomuto produktu?
Rýchly kontakt
  • info@proteinworld.sk

  • 0949 621 663
    0915 743 265

Kontaktný formulár

Arginín stimuluje tvorbu rastového hormónu HGH. Mimo to tiež je prekurzor oxidu dusnatého (NO), ktorý zrýchľuje krvný tlak a tým zlepšuje výživu a rast svalov.

Arginine3 obsahuje tri rôzne formy arginínu (každá sa inak absorbuje a metabolizuje). Receptúra bola vytvorená, aby hladina arginínu v krvi bola maximálne dlho udržovaná a tým aby sa predĺžila jej činnosť.

L-Arginín patrí medzi aminokyseliny, ktoré si náš organizmus nevie vo väčšine prípadov vytvoriť sám a preto je odkázaný na ich príjem z externého zdroja. Ide zároveň o jednu zo základných proteinogénnych aminokyselín, pričom napríklad v rastlinách má zásobnú a transportnú funkciu pre dusík.

Ide o známu látku, ktorá býva pomerne často súčasťou rôznych prípravkov určených na podporu erekcie, potencie, libida či plodnosti. Táto aminokyselina totiž zlepšuje prietok krvi a vylučovanie rastového hormónu u mužov, s čím súvisia aj jeho pozitívne účinky v sexuálnej oblasti.

Odporúčaná denná dávka: V tréningové dni 2 kaps. pred tréningom, 2 kaps. po tréningu. V netréningové dni 1 kaps. pred raňajkami a 1 kaps. pred spaním. Maximálna denná dávka nesmie byť prekročená.
Veľkosť jednej dávky 

2 tablety

L-arginín

2000 mg

L-arginín-alfa-ketoglutarát

800 mg

Arginín piroglutamat

800 mg 

Produkt obsahuje stopy sóje, pšenice a orechov.

 

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!